IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 15 najbogatszych! [Zapisy]

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Mercury Kyan Black

avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5109


   
Wto Cze 20, 2017 6:09 pm
     


Nie należysz do najbogatszej piątki, a jednak chciałbyś, by twoja postać miała nieco większe znaczenie w świecie Riverdale? Nic prostszego! Wraz z nadchodzącą zmianą wyglądu, chcemy wyszczególnić na naszym forum najbogatsze osoby. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i zgłosisz swoją postać:

Kod:
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b]
[b]Zajmowana pozycja w rankingu:[/b]
[b]Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę:[/b] Wystarczą 2-3 zdania, które podpowiedzą nam z czym kojarzona jest wasza postać.

Kilka uwag:
1. Prosimy, byście zgłaszali tylko 1 postać.
2. Jeśli macie postać w najbogatszej 5, możecie się zgłosić wyłącznie w przedziale 10-15.
3. Przyjmujemy tylko postacie z klas A i mieszkańców.
4. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia czyjegoś zgłoszenia, jeśli uznamy, że jego karta postaci nie była na wystarczającym poziomie, by zajmować jedno z miejsc.

Obecny ranking:
Imię i nazwisko - Z czego są znani?
1. Mercury Black, Saturn Black (Cullinan) - BND - najlepsze ośrodki szkolenia służb specjalnych, policjantów, wojskowych i psów policyjnych.
2. Noah Hatheway (Excelsior) - Hath Corporation - oprogramowania komputerowe i bazy danych dla przedsiębiorstw; Jane Hatheway, pisarka kryminałów.
3. Elisabeth A. Cartier, Evan L. Cartier (Vargas) - L'Odyssée de Cartier -  ekskluzywna biżuteria, branża zegarmistrzowska.
4. Frey Orion Clawerich (Jonker) - Clawerich - najpopularniejszy dom mody przeznaczony dla kobiet, mężczyzn i dzieci; modeling.
5. Artem DomashnikovKonstantin Domashnikov zastępca dyrektora Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej; Nina Castellano-Domashnikov tłumacz przysięgły, dyrektor firmy Trans(late) CO.
6. Leslie Cillian Vessare - Garrett Vessare - chirurg światowej klasy, robiący karierę w branży farmaceutycznej; Meredith Vessare - supermodelka i aktorka.
7. Rosalie "Boo" Shizuo - ojciec jest właścicielem jednej z trzech największych wytwórni osadzonej w Seulu, Korei Południowej - z której zresztą wywodzą się najlepsze i najbardziej znane zespoły jak i soliści.Jej starszy brat również rozgłośnia nazwisko "Shizuo" na świecie jako iż został znanym, międzynarodowym artystą a także całkiem dawno zadebiutował jako solista. Matka dziewczyny natomiast, jest na pierwszym miejscu w rankingu kompozytorów.
8. Benjamin Alistair Sante | Elliott Adam Sante - Brytyjscy magnaci hotelowi. Ekskluzywne hotele Philomela znane są na całym świecie. Dodatkowo Benjamin jest wziętym prawnikiem.
9. Medea Lacroixopis
10. WOLNE
11. WOLNE
12. Marianne Cote - branża kosmetyczna. Marka "Panna Cotta" jest doceniana i szanowana przez wymagających konsumentów światowej elity, oprócz tego popularność zdobyła "Cotta" stworzona dla portfeli nieco uboższych, przynosząca jednak rodzinie znaczne dochody.
13. WOLNE
14. Liam Mason - fotograf magazynów modowych; matka była topmodelka
15. Yosuke Watanabe - Sanosuke Watanabe jest kierownikiem "Watanabe Corp", olbrzymiej firmy zajmującej się produkcją jak i dystrybucją sprzętu elektronicznego, posiadają także własne studio tworzące gry na konsole firmy Sony. Matka Ichiro Watanabe jest pielęgniarką w jednym z lepszych szpitali.


Ostatnio zmieniony przez [늑대] Mercury Kyan Black dnia Czw Gru 07, 2017 7:28 pm, w całości zmieniany 13 razyUwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
Zero

avatar
#Młodzież
Student medycyny
212


   
Wto Cze 20, 2017 6:24 pm
     
Imię i nazwisko postaci: Leslie Cillian Vessare
Zajmowana pozycja w rankingu: 10
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Garrett Vessare (ojciec) jest znanym na całym świecie chirurgiem oraz właścicielem dobrze prosperującej firmy farmaceutycznej. Matka chłopaka, Meredith Vessare, jest znaną z telewizji aktorką oraz modelką, której wizerunek nieraz gościł już na bilbordach oraz stronach gazet.
Can you see the FUCK YOU in my smile?
Powrót do góry
 
Go down
Liam

avatar
#Mieszkaniec Vancouver
Fotograf
1231


   
Czw Cze 22, 2017 5:41 pm
     
Imię i nazwisko postaci: Liam Mason
Zajmowana pozycja w rankingu: 14.
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: madre jest eks topmodelką, a sam Liam zarabia wuchtę siana, pracując głównie jako fotograf magazynów modowych.
Powrót do góry
 
Go down
Angel

avatar
#
Szarak
80


   
Pią Cze 23, 2017 8:04 pm
     
Imię i nazwisko postaci: Benjamin Alistair Sante + Elliott Adam Sante [to w końcu bracia V:]
Zajmowana pozycja w rankingu: 8
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Brytyjscy magnaci hotelowi. Ekskluzywne hotele Philomela znane są na całym świecie. Dodatkowo Benjamin jest wziętym prawnikiem.
Powrót do góry
 
Go down
Richard Rich $

avatar
#
Książę
5


   
Sob Cze 24, 2017 9:41 am
     
Imię i nazwisko postaci: Richard Rich
Zajmowana pozycja w rankingu: 7
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Rodzina Rich przez bardzo długie lata kojarzona była ze sztuką. Zajmowali się oni sprzedażą dzieł sztuki, które były kojarzone z minionymi epokami. Oczywiście z czasem zaczęli oni rozszerzać swoją działalność, przerzucając się na wydobywanie złota i diamentów, przez co zostali jednym z największych dystrybutorów tychże surowców.
Powrót do góry
 
Go down
Mercury Kyan Black

avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5109


   
Sob Cze 24, 2017 9:06 pm
     
Richard - póki co zaklepuję ci numer. Wpiszę cię oficjalnie jak zaczniesz pisać fabularnie.Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
Yosuke

avatar
#Maskotka
Vice-Przewodniczący Carnelian
28


   
Czw Cze 29, 2017 5:55 pm
     
Imię i nazwisko postaci: Yosuke Watanabe
Zajmowana pozycja w rankingu: 15
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Ojciec Sanosuke Watanabe jest kierownikiem "Watanabe Corp", olbrzymiej firmy zajmującej się produkcją jak i dystrybucją sprzętu elektronicznego, a także posiadają własne studio tworzące gry na konsole firmy Sony. Matka Ichiro Watanabe jest pielęgniarką w jednym z lepszych szpitali.
Powrót do góry
 
Go down
Rosalie "Boo" Shizuo

avatar
#Szkolna Gwiazda
157


   
Czw Cze 29, 2017 11:53 pm
     
Imię i nazwisko postaci: Rosalie "Boo" Shizuo
Zajmowana pozycja w rankingu: 11
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Rodzina Boo jest w zasadzie kojarzona z samymi sukcesami - ojciec jest właścicielem jednej z trzech największych wytwórni osadzonej w Seulu, Korei Południowej - z której zresztą wywodzą się najlepsze i najbardziej znane zespoły jak i soliści.
Jej starszy brat również rozgłośnił nazwisko "Shizuo" na świecie jako iż został znanym, międzynarodowym artystą a także całkiem dawno zadebiutował jako solista.
Matka dziewczyny natomiast, jest na pierwszym miejscu w rankingu kompozytorów.
Sama Boo jest całkiem rozpoznawana nie tylko przez sławne nazwisko, ale i ciężką pracę.
Powrót do góry
 
Go down
Baby

avatar
#Maskotka
Cheerleaderka
25


   
Nie Sie 27, 2017 3:30 pm
     
Imię i nazwisko postaci: Marianne Cote
Zajmowana pozycja w rankingu: 12
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Rodzina jest jedną z najzamożniejszych w branży kosmetycznej. Marka "Panna Cotta" jest doceniana i szanowana przez wymagających konsumentów światowej elity, oprócz tego popularność zdobyła "Cotta" stworzona dla portfeli nieco uboższych, przynosząca jednak rodzinie znaczne dochody.
Powrót do góry
 
Go down
Cyrille de Montmorency

avatar
#Maskotka
617


   
Czw Gru 07, 2017 11:27 pm
     
Imię i nazwisko postaci: Cyrille Matthias de Montmorency-Bouteville
Zajmowana pozycja w rankingu: 10
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Jedna z wielu organizacji zapewniających ochronę osób i mienia. Nic szczególnego prawda? Należy wspomnieć, że jest to jedna z największych organizacji ochrony. Bardziej złośliwi nazywają ich prywatną armią. No cóż, zapewne mają rację. Z roku na rok firma ta zyskuje coraz więcej klientów - znaczących (i bogatych) przez co z każdą chwilą są coraz potężniejsi. Zaczęli również ekspansję poza granicę Europy i jak na razie, radzą sobie bardzo dobrze.
Więc jeśli widzisz jakiegokolwiek ochroniarza... zapewne chociaż raz wylądował pod skrzydłami de Montmorency-Bouteville'ów.
Powrót do góry
 
Go down
Sponsored content

#


   
     
Powrót do góry
 
Go down
 
15 najbogatszych! [Zapisy]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» London Eye
» Zapisy
» Zapisy
» Impreza u Starka - zapisy
» ~Zapisy [4/5]~

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: