IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 15 najbogatszych! [Zapisy]

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Idź do strony : 1, 2  Next
Mercury Kyan Black

avatar
6211
#Student Bezpieczeństwa Międzynarodowego
Szkolna Gwiazda / Cullinan
6211


   
Wto Cze 20, 2017 6:09 pm
       


Nie należysz do najbogatszej piątki, a jednak chciałbyś, by twoja postać miała nieco większe znaczenie w świecie Riverdale? Nic prostszego! Wraz z nadchodzącą zmianą wyglądu, chcemy wyszczególnić na naszym forum najbogatsze osoby. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i zgłosisz swoją postać:

Kod:
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b]
[b]Zajmowana pozycja w rankingu:[/b]
[b]Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę:[/b] Wystarczą 2-3 zdania, które podpowiedzą nam z czym kojarzona jest wasza postać.

Kilka uwag:
1. Prosimy, byście zgłaszali tylko 1 postać.
2. Jeśli macie postać w najbogatszej 5, możecie się zgłosić wyłącznie w przedziale 10-15.
3. Przyjmujemy tylko postacie z klas A i mieszkańców.
4. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia czyjegoś zgłoszenia, jeśli uznamy, że jego karta postaci nie była na wystarczającym poziomie, by zajmować jedno z miejsc.

Obecny ranking:
Imię i nazwisko - Z czego są znani?
1. Mercury Black, Saturn Black (Cullinan) - BND - najlepsze ośrodki szkolenia służb specjalnych, policjantów, wojskowych i psów policyjnych.
2. Noah Hatheway (Excelsior) - Hath Corporation - oprogramowania komputerowe i bazy danych dla przedsiębiorstw; Jane Hatheway, pisarka kryminałów.
3. Elisabeth A. Cartier, Evan L. Cartier (Vargas) - L'Odyssée de Cartier -  ekskluzywna biżuteria, branża zegarmistrzowska.
4. Frey Orion Clawerich (Jonker) - Clawerich - najpopularniejszy dom mody przeznaczony dla kobiet, mężczyzn i dzieci; modeling.
5. Artem DomashnikovKonstantin Domashnikov zastępca dyrektora Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej; Nina Castellano-Domashnikov tłumacz przysięgły, dyrektor firmy Trans(late) CO.
6. Leslie Cillian Vessare - Garrett Vessare - chirurg światowej klasy, robiący karierę w branży farmaceutycznej; Meredith Vessare - supermodelka i aktorka.
7. Rosalie "Boo" Shizuo | Lacie Shizuo - ojciec jest właścicielem jednej z trzech największych wytwórni osadzonej w Seulu, Korei Południowej - z której zresztą wywodzą się najlepsze i najbardziej znane zespoły jak i soliści. Starszy brat - Lacie - jest znanym, międzynarodowym nauczycielem tańca układającym choreografie dla największych gwiazd z całego świata. Matka dziewczyny natomiast, jest na pierwszym miejscu w rankingu kompozytorów.
8. Benjamin Alistair Sante | Elliott Adam Sante - Brytyjscy magnaci hotelowi. Ekskluzywne hotele Philomela znane są na całym świecie. Dodatkowo Benjamin jest wziętym prawnikiem.
9. Cyrille Matthias de Montmorency-Bouteville - Jedna z wielu organizacji zapewniających ochronę osób i mienia. Nic szczególnego prawda? Należy wspomnieć, że jest to jedna z największych organizacji ochrony. Bardziej złośliwi nazywają ich prywatną armią. No cóż, zapewne mają rację. Z roku na rok firma ta zyskuje coraz więcej klientów - znaczących (i bogatych) przez co z każdą chwilą są coraz potężniejsi. Zaczęli również ekspansję poza granicę Europy i jak na razie, radzą sobie bardzo dobrze.
Więc jeśli widzisz jakiegokolwiek ochroniarza... zapewne chociaż raz wylądował pod skrzydłami de Montmorency-Bouteville'ów.

10. ZAREZERWOWANE
11. Ace Eden - Rodzina wywodząca się od sławnych rodów Spencerów, Churchillów i Edenów. Ace nosi tytuł earla. Ojciec Ace'a zajmuje się projektowaniem oraz sprzedażą różnorakich maszyn, jest również właścicielem światowej sieci hoteli, w których służą roboty.
12. Raven Castlecrow - ojciec Raven - Gerald Castlecrow pełni funkcję dyrektora firmy Papillion, jednej z największych działalności związanych z dystrybucją marek odzieży wyższej klasy do centrum handlowych na całym świecie. Jej matka - Savannah, jest projektantką, która w świecie mody ma niemałe uznanie w oczach klientów z wyższych sfer, jak i celebrytów.
13. Layla Jolene Baxter - Ojciec, Eugene, jest znanym projektantem modowym, nie tylko na kontynencie północnoamerykańskim, ale i w części Europy, powoli też w Azji. Sama Layla także powolutku wpycha się w jego branżę. Z kolei matka dziewczyny, Josephine Baxter, po karierze modelki postanowiła założyć własną agencję modellingu.
14. Liam Mason - fotograf magazynów modowych; matka była topmodelka
15. Brenda Fitchner - Babcia - Dairine Fitchner - właścicielka sieci ekskluzywnych hoteli, popularnych głównie w Ameryce Północnej oraz Europie, odwiedzanych wielokrotnie przez największe osobistości; dziadek - Logan Fitchner - światowej sławy kardiochirurg, jeden z najlepszych w swojej dziedzinie, niestety powoli zbliżający się ku emeryturze.


Ostatnio zmieniony przez Mercury Kyan Black dnia Sob Mar 24, 2018 6:50 pm, w całości zmieniany 17 razy


Powrót do góry
 
Go down
Zero

avatar
249
#Młodzież
Student medycyny
249


   
Wto Cze 20, 2017 6:24 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Leslie Cillian Vessare
Zajmowana pozycja w rankingu: 10
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Garrett Vessare (ojciec) jest znanym na całym świecie chirurgiem oraz właścicielem dobrze prosperującej firmy farmaceutycznej. Matka chłopaka, Meredith Vessare, jest znaną z telewizji aktorką oraz modelką, której wizerunek nieraz gościł już na bilbordach oraz stronach gazet.Can you see the FUCK YOU in my smile?
Powrót do góry
 
Go down
Liam

avatar
1230
#Mieszkaniec Riverdale City
Fotograf
1230


   
Czw Cze 22, 2017 5:41 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Liam Mason
Zajmowana pozycja w rankingu: 14.
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: madre jest eks topmodelką, a sam Liam zarabia wuchtę siana, pracując głównie jako fotograf magazynów modowych.
Powrót do góry
 
Go down
Gość

avatar
#Gość


   
Pią Cze 23, 2017 8:04 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Benjamin Alistair Sante + Elliott Adam Sante [to w końcu bracia V:]
Zajmowana pozycja w rankingu: 8
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Brytyjscy magnaci hotelowi. Ekskluzywne hotele Philomela znane są na całym świecie. Dodatkowo Benjamin jest wziętym prawnikiem.
Powrót do góry
 
Go down
Richard Rich $

avatar
5
#
Książę
5


   
Sob Cze 24, 2017 9:41 am
       
Imię i nazwisko postaci: Richard Rich
Zajmowana pozycja w rankingu: 7
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Rodzina Rich przez bardzo długie lata kojarzona była ze sztuką. Zajmowali się oni sprzedażą dzieł sztuki, które były kojarzone z minionymi epokami. Oczywiście z czasem zaczęli oni rozszerzać swoją działalność, przerzucając się na wydobywanie złota i diamentów, przez co zostali jednym z największych dystrybutorów tychże surowców.
Powrót do góry
 
Go down
Mercury Kyan Black

avatar
6211
#Student Bezpieczeństwa Międzynarodowego
Szkolna Gwiazda / Cullinan
6211


   
Sob Cze 24, 2017 9:06 pm
       
Richard - póki co zaklepuję ci numer. Wpiszę cię oficjalnie jak zaczniesz pisać fabularnie.


Powrót do góry
 
Go down
Yosuke

avatar
29
#
Szarak
29


   
Czw Cze 29, 2017 5:55 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Yosuke Watanabe
Zajmowana pozycja w rankingu: 15
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Ojciec Sanosuke Watanabe jest kierownikiem "Watanabe Corp", olbrzymiej firmy zajmującej się produkcją jak i dystrybucją sprzętu elektronicznego, a także posiadają własne studio tworzące gry na konsole firmy Sony. Matka Ichiro Watanabe jest pielęgniarką w jednym z lepszych szpitali.
Powrót do góry
 
Go down
Rosalie "Boo" Shizuo

avatar
198
#Uczennica Riverdale High School
Szkolna Gwiazda
198


   
Czw Cze 29, 2017 11:53 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Rosalie "Boo" Shizuo
Zajmowana pozycja w rankingu: 11
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Rodzina Boo jest w zasadzie kojarzona z samymi sukcesami - ojciec jest właścicielem jednej z trzech największych wytwórni osadzonej w Seulu, Korei Południowej - z której zresztą wywodzą się najlepsze i najbardziej znane zespoły jak i soliści.
Jej starszy brat również rozgłośnił nazwisko "Shizuo" na świecie jako iż został znanym, międzynarodowym artystą a także całkiem dawno zadebiutował jako solista.
Matka dziewczyny natomiast, jest na pierwszym miejscu w rankingu kompozytorów.
Sama Boo jest całkiem rozpoznawana nie tylko przez sławne nazwisko, ale i ciężką pracę.
Powrót do góry
 
Go down
Baby

avatar
25
#
Szarak
25


   
Nie Sie 27, 2017 3:30 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Marianne Cote
Zajmowana pozycja w rankingu: 12
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Rodzina jest jedną z najzamożniejszych w branży kosmetycznej. Marka "Panna Cotta" jest doceniana i szanowana przez wymagających konsumentów światowej elity, oprócz tego popularność zdobyła "Cotta" stworzona dla portfeli nieco uboższych, przynosząca jednak rodzinie znaczne dochody.
Powrót do góry
 
Go down
Cyrille de Montmorency

avatar
708
#Maskotka
Vargas
708


   
Czw Gru 07, 2017 11:27 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Cyrille Matthias de Montmorency-Bouteville
Zajmowana pozycja w rankingu: 10
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Jedna z wielu organizacji zapewniających ochronę osób i mienia. Nic szczególnego prawda? Należy wspomnieć, że jest to jedna z największych organizacji ochrony. Bardziej złośliwi nazywają ich prywatną armią. No cóż, zapewne mają rację. Z roku na rok firma ta zyskuje coraz więcej klientów - znaczących (i bogatych) przez co z każdą chwilą są coraz potężniejsi. Zaczęli również ekspansję poza granicę Europy i jak na razie, radzą sobie bardzo dobrze.
Więc jeśli widzisz jakiegokolwiek ochroniarza... zapewne chociaż raz wylądował pod skrzydłami de Montmorency-Bouteville'ów.
Powrót do góry
 
Go down
Layla Jolene Baxter

avatar
33
#Młodzież
Uczennica
33


   
Sob Gru 16, 2017 3:53 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Layla Jolene Baxter
Zajmowana pozycja w rankingu: 13
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Ojciec, Eugene, jest znanym projektantem modowym, nie tylko na kontynencie północnoamerykańskim, ale i w części Europy, powoli też w Azji. Sama Layla także powolutku wpycha się w jego branżę. Z kolei matka dziewczyny, Josephine Baxter, po karierze modelki postanowiła założyć własną agencję modellingu.
Powrót do góry
 
Go down
Bianca Chavarría

avatar
111
#Introwertyczka
Vice-Przewodnicząca Sapphire
111


   
Sob Gru 16, 2017 6:57 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Ace Eden
Zajmowana pozycja w rankingu: 11
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Rodzina wywodząca się od sławnych rodów Spencerów, Churchillów i Edenów. Ace nosi tytuł earla. Ojciec Ace'a zajmuje się projektowaniem oraz sprzedażą różnorakich maszyn, jest również właścicielem światowej sieci hoteli, w których służą roboty.
Powrót do góry
 
Go down
Raven Castlecrow

avatar
87
#Dusza Towarzystwa
87


   
Sob Gru 16, 2017 7:02 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Raven Castlecrow
Zajmowana pozycja w rankingu: 11
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Ojciec Raven - Gerald Castlecrow pełni funkcję dyrektora firmy Papillion, jednej z największych działalności związanych z dystrybucją marek odzieży wyższej klasy do centrum handlowych na całym świecie. Jej matka - Savannah, jest projektantką, która w świecie mody ma niemałe uznanie w oczach klientów z wyższych sfer, jak i celebrytów.
Powrót do góry
 
Go down
Mercury Kyan Black

avatar
6211
#Student Bezpieczeństwa Międzynarodowego
Szkolna Gwiazda / Cullinan
6211


   
Sob Gru 16, 2017 11:23 pm
       


Marianne Cote traci swój tytuł ze względu na niską aktywność.
Jej miejsce przejmuje Raven Castlecrow.
Yosuke Watanabe traci swój tytuł ze względu na niską aktywność.


Powrót do góry
 
Go down
Brenda Fitchner ♥

avatar
960
#Studentka Lotnictwa i Kosmonautyki
Uwodzicielka
960


   
Pon Gru 18, 2017 7:53 pm
       
Imię i nazwisko postaci: Brenda Fitchner
Zajmowana pozycja w rankingu: 15
Krótki opis działalności prowadzonej przez waszą rodzinę: Babcia - Dairine Fitchner - właścicielka sieci ekskluzywnych hoteli, popularnych głównie w Ameryce Północnej oraz Europie, odwiedzanych wielokrotnie przez największe osobistości; dziadek - Logan Fitchner - światowej sławy kardiochirurg, jeden z najlepszych w swojej dziedzinie, niestety powoli zbliżający się ku emeryturze.
Powrót do góry
 
Go down
Sponsored content

#


   
       
Powrót do góry
 
Go down
 
15 najbogatszych! [Zapisy]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zapisy
» Zapisy
» Impreza u Starka - zapisy
» ~Zapisy [4/5]~
» Zapisy

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: