IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Lekcja rysowania, czyli tutoriale i porady dla każdego.

Zobacz poprzedni temat

Zobacz następny temat

Go down

Alan Hayden Paige

#Młodzież
Barman / Mechanik
3172

Nie Cze 18, 2017 2:00 pm

W tym temacie będziemy kolekcjonować najróżniejsze tutoriale i światłe porady dotyczące rysowania. Jeśli znajdziecie coś wartego uwagi i coś, co przede wszystkim przydało wam się w poczynieniu kolejnego kroku w rozwoju artystycznym, możecie podzielić się tym z całą resztą. Możecie podsyłać wszystko – od sposobów na rysowanie całych poz, przez poszczególne części ciała, kończąc na kolorowaniu. Nieważne czy będzie to rysowanie człowieka, kota, psa czy orangutana – wszechstronny rozwój jest ważny dla każdego. To samo tyczy się teł i innego badziewia.

Jeśli tylko pojawią się jakieś linki, będziemy uzupełniać spis w pierwszym poście, żeby był do nich łatwy dostęp dla każdego.

POZY:
szybkie ćwiczenia na pozy;

WŁOSY:

USTAWIENIA BRUSHY:
szkice/linearty Paige Corp.
szkice Black Corp.
hardcorowe paintingi Ashworth Corp.
...

ZNAKI SZCZEGÓLNE: kolczyki w uszach: 6 w prawym, 2 w lewym (klik); często widoczne cienie pod oczami; wiecznie zimne ręce i stopy – różnica temperatury jest mocno wyczuwalna; gruba blizna na zewnętrznym boku prawego przedramienia, ciągnie się przez całą jego długość. | Głos postaci: Dante (DmC).

TELEFON | RELACJE | POSZUKIWANIA | NAKLEJKA
Powrót do góry

Go down
Mercury Kyan Black

#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5275

Nie Cze 18, 2017 9:43 pm

Tu moje ustawienia do 2-minutowych szkiców (bardziej ołówkowych niż dokładnych) przed zrobieniem gotowych zarysów. Potem ogarnę resztę.

Spoiler:

http://i.imgur.com/yJ1HzkJ.png

Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry

Go down
Louis Ashworth

#Mieszkaniec Vancouver
Mechanik
9

Nie Cze 18, 2017 9:53 pm

Ustawienia dla hardcore akrylu: http://i.imgur.com/Vu24oeS.jpg
Powrót do góry

Go down
Chester Ó Heachthinghearn

#Plotkarz
321

Nie Sty 14, 2018 12:41 pm

Okay, usiłowałem wyczaić te pędzle raz jeszcze na Deviantarcie, aczkolwiek jestem debilem i sobie nie dodałem tego do ulubionych, a z szukanie... yh. Także zrobiłem screena wszystkich moich pędzli i załączam rara do nich. Nie jest ich milion tysięcy, nie są za bardzo wyszukane, ale są bardzo funkcjonalne przy digital paintingu, dlatego zamieszczam (i dlatego, że Merc chciał).
Powrót do góry

Go down
Sponsored content

#

Powrót do góry

Go down

Lekcja rysowania, czyli tutoriale i porady dla każdego.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» London Eye
» Klasa do Obrony Przed Czarną Magią
» Nie wiem jak to nazwać, bo nie mój pomysł. Czyli tańsze zaklęcia.
» Zielony potwór zazdrości czyli co się dzieje kiedy rozmawiasz z Blackiem
» Dzikie seksy w krzakach i zakopywanie trupów w piachu, czyli wypad nad morze.