Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City


Ostatnio zmieniony przez Alan dnia Wto Lis 29, 2016 8:39 pm, w całości zmieniany 5 razy
Ponieważ cierpimy na lekki niedobór nauczycieli w stosunku do ilości uczniów, postanowiłem, że przeprowadzę jedną lekcję jako MG. Padło na wychowanie fizyczne. Niby wszystko ładnie pięknie, ale po całej szkole krążą plotki, że przydzielony na zastępstwo Roy Tremblay to istny postrach wszystkich uczniów, choć wśród innych nauczycieli cieszy się dobrą opinią przykładnego pracownika. Punktualny, rzetelny, zawsze odpowiednio przygotowany – widać, że nie brakowało mu twardej ręki, co jednak niekorzystnie odbija się na uczniach, którzy na pewno nie zagrzeją ławki na jego zajęciach, na których nie ma miejsce na lenistwo czy zwolnienia lekarskie. „Masz katar? Kiedy byłem na wojnie, ludzie tracili ręce i nie przeszkadzało im to w ucieczce przed wrogiem.” Nie ma też znaczenia czy jesteś chłopakiem, dziewczyną, wnukiem prezydenta, ciotką królowej Anglii – porządek na jego lekcjach musi być.

Przyjmę 3 uczniów z klasy A i 3 uczniów z klasy B. Postanowiłem, że zrobię lekcję pół na pół, żeby każdy miał równe szanse zapisu. Może dorobię dodatkowe miejsca, ale na razie jest jak jest.

Zanim się zapiszesz, wiedz, że:
◦ warunkiem zaliczenia jest przede wszystkim obecność na lekcji, ale to jasne;
◦ trzeba się odpowiednio zachowywać i wypełniać polecenia prowadzącego;
marzy mi się, żeby wszyscy odpisywali na czas, bo mogę was po prostu stamtąd wyrzucić, nie ma problemu – zawsze będę dawał przynajmniej 3 dni na odpisanie, ale nie traktujcie tego jako termin, przy którym możecie rzucać postem na ostatnią chwilę, bo możecie nie zdążyć. Jeżeli ktoś faktycznie nie będzie miał czasu na odpisanie w ciągu tego terminu, musi poinformować mnie na PW, ale wcześniej, a nie w ostatni dzień odpisu;
◦ piszemy krótko i na temat, żeby lekcja poszła sprawnie;
◦ mogą zdarzyć się kolejki przy niektórych odpisach, ale dopóki tego nie zaznaczę, możecie pisać dowolnie.

Zapisy potrwają do momentu, w którym uzbiera się komplet.


1. DA
2. Brenda
3. I'm your senpai
4. Anubis
5. Volk
6. Ethan
Anubis
Anubis
Fresh Blood Lost in the City
Pierwszy. *zaklepuje sobie miejsce* |:
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
*Macha ręką.* Tu.
Brenda Fitchner ♥
Brenda Fitchner ♥
Fresh Blood Lost in the City
O, też chętnie wezmę udział! \o/
Blythe Aiden Hamalainen
Blythe Aiden Hamalainen
Fresh Blood Lost in the City
Zapisuję się.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Dobra, widzę, że z uczniami z B jest lekki problem, więc mogą zapisać się jeszcze dwie osoby z jakiejkolwiek klasy. What to do.
Anonymous
Gość
Gość
Volk się zgłasza.
Anonymous
Gość
Gość
Też chcę. Trzeba się w końcu ruszyć.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
No i pięknie. Mamy komplet. Lekcja powinna pojawić się na dniach, jak zbiorę trochę many do odpisów. Śledźcie sale lekcyjne, ale link podeślę też w tym temacie.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach