Anonymous
Gość
Gość
Zajęcia na uczelni [wszyscy]
Czw Lis 24, 2016 7:32 pm
Zajęcia na uczelni. W tamtym roku prowadziłem tego typu zajęcia i w tym witamy się z powtórką  rozgrywki w nieco innym wydaniu :I

Uczniowie spinel - każdy może wbić na yolo. Nie jadą oni na uczelnie by dowiadywać się o swym losie i dumać, tylko na zorganizowane tam dla nich zajęcia. Piąty rocznik to w końcu rocznik który się do takowych przygotowuj pełną parą. Każdy spinel powinien tutaj zgłosić mi jakim kierunkiem jest zainteresowany. Przynajmniej ogólnie - ścisłym/humanistycznym. Bądź konkretnie. Aiden powinien takie rzeczy wiedzieć, a też mi to pomoże na zorganizowanie dla was drugiej części wydarzenie :I

REsZTA

W ramach zajęć matematyki planowany jest wypad na dni otwarte renomowanej uczelni na wydziale matematyki/fizyki - ciągle dumam, w każdym razie jakimś związanym z naukami ścisłymi. Zapraszam wszystkich uczniów. Powody wzięcia udziału w zajęciach mogą być rożne i możecie je sobie wymyślić. Podam kilka przykładowych by rozruszać waszą wyobraźnię:
  • planujecie w przyszłości udać się na ten uniwersytet i chcecie zobaczyć jak wygląda oferta
  • nie macie pojęcia co chcecie od życia więc co wam szkodzi pojechać
  • wolicie jechać i przecierpieć te pół dnia na wyjeździe niż na zajęciach
  • mama wam kazała ._.
  • lubicie placki, a tam ponoć sprzedają w okolicy najlepsze!
  • macie przesraną sytuację u Strikera i chcecie się wybielić w oczach matematyka
  • etc.

    Myślę, że jestem w stanie przyjąć 3-5 uczniów z innych klas + wymóg jest taki, że nie mogą to być osoby który były na takiej zabawie rok temu. To by było dziwne ._.

    Tyle :I

    Chętni niech idą pisać tutaj o, bo zajęcia ruszyły!
    -> https://riverdale.forumpolish.com/t1161-zajecia-na-uczelni-wszyscy#26899
  • Anonymous
    Gość
    Gość
    Re: Zajęcia na uczelni [wszyscy]
    Czw Lis 24, 2016 7:39 pm
    Nie ogarnęły mi się działy i linki. Poprawione już wszystko. Jak coś jeszcze raz. Zajęcia ruszyły tu:

    Powrót do góry
    Permissions in this forum:
    Nie możesz odpowiadać w tematach