IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Dział dwulokacyjny – z czym to się je?

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Alan Hayden Paige

avatar
3678
#Młodzież
Barman / Mechanik
3678


   
Czw Lis 03, 2016 9:09 pm
       

do czego służy ten dział?

Gdyby zrobić krótki rozrachunek naszego życia, nie da się ukryć, że większość – albo przynajmniej sporą część – czasu spędzamy przed komputerem. Czasem zdarza się też, że rozmowa z przyjacielem przez telefon porwie nas na dwie godziny, jednak życie toczy się dalej. Mając możliwość zajmowania się swoimi sprawami, nawiązujemy niebezpośredni kontakt z drugą osobą i na odwrót.
Biorąc pod uwagę, że realia forum osadzone są w przyszłości, nie ma wątpliwości co do tego, że światem nadal rządzą urządzenia elektroniczne, dzięki którym szybciej możemy się z kimś porozumieć albo zdobyć potrzebne informacje. Dział z kolei powstał po to, by chętne osoby mogły nawiązywać wątki „na odległość”, w których osoba A znajduje się w innym miejscu niż osoba B, a mimo tego komunikują się ze sobą przez telefon/skype'a/inny komunikator.
Nie należy mylić tego działu ze zwykłą komunikacją! Oprócz krótkich wiadomości SMS-owych czy połączeń, przy których posługuje się na ogół tekstem mówionym, w tym przypadku użytkownicy będą mogli opisywać, co dzieje się w trakcie rozmowy albo pojedynkować się wspólnie w grach online. Nie wspominając już o tym, że da to możliwość do porozumiewania się z drugą osobą, będąc chociażby na wakacjach za granicą, gdzie bez wątpienia będzie co relacjonować.
Dział dwulokacyjny wlicza się w zwyczajną bilokację!

wzór tytułu tematu

Title of the topic: NAZWA LOKACJI | NAZWA LOKACJI
Description: Nick użytkownika 1 & Nick użytkownika 2
Powrót do góry
 
Go down
 
Dział dwulokacyjny – z czym to się je?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dział opracowań

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: