IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Basen Otwarty [SW]

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Idź do strony : Previous  1, 2
Cyrille de Montmorency

avatar
708
#Maskotka
Vargas
708


   
Czw Maj 24, 2018 8:11 am
       
W owej sytuacji faktycznie był poszkodowanym, ale czy nie zasłużył sobie na to gdy podpłynął w ten sposób do osoby, która technicznie nie widziała co się dzieje w danej chwili dookoła niej. Szczególnie jeśli podpływa się w ten sposób. Będzie miał nauczkę.
- Jestem cały, chociaż pewnie zostanie pamiąta w postaci siniaka - zaśmiał się cicho opierając się plecami o ściankę basenu. Zlustrował rozmówczynie wzrokiem próbując sobie przypomnieć czy aby się nie znają... przeklinał siebie za tak słabą pamięć do twarzy.
Potarł kark próbując połączyć przedstawione fakty, więc... umie... nie, nie umie pływać. Oh.
Uniósł dłonie w uspokajającym geście, nie zamierzał się z nikogo śmiać, brak umiejętności pływania może nie była zbyt powszechna wśród jego znajomych, ale przecież nie była to żadna ujma. Szczególnnie, że dziewczyna właśnie siedziała w basenie i starała się coś z tym zrobić!
"Będziesz się śmiał?"
Zmiany nastrojów kompletnie zakłócały jego toki myślowe, przez chwile kompletnie nie wiedział co odpowiedzieć. Blondyn potrząsnął głową, to przynajmniej na chwile pozwoliło mu zebrać myśli i je uporządkować.
- Jasne, że nie! Nawet jeśli... - tutaj rozejrzał się dookoła upewniając się, czy aby na pewno nie ma nikogo innego w pobliżu - ...nie potrafisz pływać, to właśnie z tym walczysz. Dlaczego miałbym ujmować twoim staraniom? - Wyszczerzył się wesoło. - Jeśli Ci to nie przeszkadza, w zamian za przerwanie twojego treningu, mogę Ci nieco w nim pomóc. Widzę, że przynajmniej w jakimś stopniu nie boisz się wody, co jest dobre, teraz trochę pewności siebie i techniki, a będziesz bez problemu pływać! - Kolejny wyszczerz.
- To jak? - Wyciągnął dłoń w jej kierunku.
Powrót do góry
 
Go down
 
Basen Otwarty [SW]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: